fbpx

Co zyskujesz dzięki posiadaniu wirtualnych spacerów w swojej ofercie ?

Wirtualne spacery zyskują coraz większą popularność w obecnym czasie. Technologia ta umożliwia zwiedzanie nieruchomości pomagając w odtworzeniu realistycznego odwzorowania rzeczywistości. Jakie są zatem profity z uzupełnienia oferty o spacery wirtualne czy wizualizacje 3D?

1. Minimalizacja ryzyka ułatwia klientowi podjęcie decyzji

Zakup nieruchomości szczególnie z rynku pierwotnego wiąże się z dużą niepewnością wśród potencjalnych klientów. Ciężko wyobrazić sobie efekt końcowy nieruchomości w trakcie budowy analizując wyłącznie plany i poglądowe grafiki. Wirtualny spacer pozwala przejść się po mieszkaniu i poczuć jak na tradycyjnej wizycie, co ułatwia podjęcie decyzji o kupnie nieruchomości. Daje to możliwość dokładnego obejrzenia poszczególnych pomieszczeń i zobaczenia jak wyglądają już umeblowane pokoje oraz oszacowania czy dany metraż i układ mieszkania jest dla nas odpowiedni.

2. Oszczędność czasu

Spacery wirtualne i projekty trójwymiarowe pozwalają zaoszczędzić nawet kilka godzin zarówno klientom jak i właścicielom nieruchomości. Dokładniejsze zapoznanie się z nieruchomością online przed zdecydowaniem się na spotkanie pozwoli przyciągnąć potencjalnych klientów poważnie zainteresowanych konkretną nieruchomością.

3. Wzrost zainteresowania nieruchomością

Oferty wzbogacone o wirtualne spacery cechuje wyższa klikalność, a takie ogłoszenia odnotowują 3 razy większe zaangażowanie w przeglądanie. Pojawia się ponad 90% więcej telefonów od osób zainteresowanych, gdy w ofercie dostępny jest wirtualny spacer.

4. Większe zaufanie wsród klientów

Dzięki uzupełnieniu oferty o takie narzędzie, firma zyskuje większe zaufanie oraz bardziej angażuje klientów w swoją markę. Jest to silny aspekt marketingowy, co daje przewagę nad konkurencją.

5. Przyspieszenie procesu sprzedaży

Szacunkowo sprzedaż nieruchomości jest o około 31% szybsza, gdy potencjalni klienci mogą samodzielnie przeanalizować daną nieruchomości dzięki wirtualnemu spacerowi. Wizualizacje 3d pozwalają również zwiększyć cenę sprzedaży nawet do 9% oraz przyczyniają się do wzrostu obłożenia sezonowego wynajmu o prawie 15%.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *